Movies
Ratings
225
Train to BusanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5- NOMA, MY PERFECT STORMRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
The 33Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0