Movies
Ratings
20
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0