Series
Ratings
76
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
VigilanteRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0