Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 데스(죽음)Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5