Series
Ratings
13
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0