Series
Ratings
27- ItRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0