Movies
Ratings
24
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Mountain IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0