Movies
Ratings
378
No Other ChoiceRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5