Movies
Ratings
507
MoneyRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Z for ZachariahRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5