Series
Ratings
19
Secret Love AffairRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5