Movies
Ratings
1013
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.0
Long ShotRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0