Series
Ratings
14
Attack on TitanRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5