Movies
Ratings
474
MidsommarRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0