Series
Ratings
71
NokideugzoneRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Idol RoomRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5