Movies
Ratings
22
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.0