Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0