Movies
Ratings
339
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0