Series
Ratings
63
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0