Titles you rated
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0- B: The BeginningRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Smiling Friends Season 2Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
Smiling FriendsRated ★ 3.5
A Farewell to OzarkRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Our OceansRated ★ 4.5
WWE: UnrealRated ★ 4.0
Grand BlueRated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0- You're under arrestRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Under NinjaRated ★ 2.0
Common Side EffectsRated ★ 4.5