Series
Ratings
93
IljimaeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
BloodRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0