Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5