Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.5