Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5