Movies
Ratings
616
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
YogaRated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
IntruderRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.0