Series
Ratings
155
Through the DarknessRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Good BoyRated ★ 2.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5