Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5