Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
This Changes EverythingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
JaneRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0