Series
Ratings
416
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
News AnchorRated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
Incompetent TakaRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 1.5
Coffee & VanillaRated ★ 1.0
Pending TrainRated ★ 1.5