Movies
Ratings
294
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
UrchinRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Straight StoryRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 0.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
JawboneRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Il PostoRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5