Series
Ratings
20
The Way I LiveRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- 33 pun tanteiRated ★ 3.0
- WORKING!!Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0