Titles you rated
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
School CounselorRated ★ 2.5- TransparentRated ★ 2.5
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 3.0
All About My SiblingsRated ★ 4.5- 천국에서 너를 만나면Rated ★ 3.5
Omo ni NaitemasuRated ★ 2.5- NursemanRated ★ 2.5
- 동물병원 선생님Rated ★ 3.0
- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 1.5
The Secret GardenRated ★ 1.5
Princess JellyfishRated ★ 1.0
Zettai KareshiRated ★ 0.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0