Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5