Movies
Ratings
541
Beyoncé: Live at Coachella - Weekend 2Rated ★ 5.0
Beyoncé: Life Is But a DreamRated ★ 5.0
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 5.0
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Love HardRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Single All the WayRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0