Titles you rated
The Front LineRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The InterpreterRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0