Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0