Titles you rated
The Bank JobRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
SkylineRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0