Movies
Ratings
282
La La LandRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Spy GirlRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5