Titles you rated
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 2.0
All About EveRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0