Movies
Ratings
142
Spider-ManRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0