Movies
Ratings
661
End of WatchRated ★ 2.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.0
The SiegeRated ★ 2.0
The PeacemakerRated ★ 2.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
Executive DecisionRated ★ 1.5
Patriot GamesRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 1.5
Broken ArrowRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
U.S. MarshalsRated ★ 2.0
Under SiegeRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5