Series
Ratings
67- 강산풍우정Rated ★ 3.5
- 초한쟁웅Rated ★ 1.5
- 風林火山Rated ★ 3.0
Romance of the Three KingdomsRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 3.5- Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 4.0
- Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
The Ordinary PeopleRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 2.5- TrickRated ★ 4.0