Titles you rated
ExitRated ★ 2.5
The House of UsRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Diego MaradonaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
HustlersRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0