Titles you rated
The TableRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5