Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.5