Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5