Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Crimes and MisdemeanorsRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The PreparationRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0