Movies
Ratings
172
The SubstanceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0