Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0