Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 1.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 3.5
The VanishingRated ★ 4.5
Galaxy QuestRated ★ 3.5- Phantom of the ParadiseRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
The Coffee TableRated ★ 3.0
The Wicker ManRated ★ 4.5
SpiderRated ★ 3.5
When Evil LurksRated ★ 3.0
I Came ByRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
TampopoRated ★ 3.5