Series
Ratings
141
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5- Unexpected QRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 1.0- KumamikoRated ★ 1.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0